Strona klubowa

Aktualności

Kończymy zwycięstwem!

• autor: SODA, 2015-11-22 16:19

Zwycięstwem 3:2 zakończyła dziś nasza drużyna rundę jesienną sezonu 2015/16. W pokonanym polu pozostawiliśmy dziś LZS Kałków, który podejmował nas na swoim boisku. Mecz dobrze rozpoczął się dla naszej drużyny. Mimo tego, że występowaliśmy w bardzo eksperymentalnym składzie już na początku wyszliśmy na prowadzenie. Nieporozumienie w szeregach obrony gospodarzy świetnie wykorzystał Wojtek Ilasz, który dopadł do źle zagranej do tyłu piłki przez obrońcę i bez problemu skierował piłkę do siatki. Szybko zdobytego prowadzenia nie pozbyliśmy się do przerwy, na którą zeszliśmy przy wyniku 1:0. Na początku drugiej połowy trafiliśmy po raz drugi. Wojtek Ilasz nie przestraszył się blokującego zmierzającej w kierunku pola karnego gospodarzy obrońcy i ostatecznie przejął piłkę, a następnie uderzył w słupek. Odbita od słupka piłka trafiła wprost pod nogi Daniela Koziarskiego, którego uderzenie dało nam drugą bramkę. Miejscowi mimo dwubramkowej straty nie składali broni - to oni przeważali w drugiej połowie i swoją przewagę udokumentowali bramką kontaktową około 70 minuty, którą na raty zdobył jeden z ich zawodników. Na naszą odpowiedź nie trzeba było jednak czekać długo - już parę minut później po faulu przed polem karnym, silnym, mierzonym uderzeniem przy słupku z rzutu wolnego popisał się Paweł Zieliński zdobywając trzecią bramkę dla naszej drużyny. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze trafieniem w 90 minucie spotkania, jednak nie dali rady wyrównać, a my odnieśliśmy swoje siódme zwycięstwo w tym sezonie i kończymy rundę na 4 miejscu w tabeli.

Skład: Białkowski, Trytko, Grygorowicz, Wezner (60' Lityński), Burek, Kubasiewicz, Śpiewak, Zieliński, Gołdyn, Koziarski, Ilasz