Strona klubowa

Aktualności

Sparingowy remis

• autor: SODA, 2016-02-28 22:48

Remisem 3:3 zakończył się pierwszy mecz kontrolny naszej drużyny przed sezonem 2015/16 rozegrany dziś w Malerzowicach Małych z miejsowym LZS. Na początku meczu wyraźną inicjatywę zdobyli gospodarze, którzy prowadzili grę i dosyć szybko zdobyli prowadzenie 3:0. Jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Łukasz Biłobran, który strzałem nogą wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego Michała Bochniarza. Po przerwie obraz gry uległ wyraźnej zmianie głównie za sprawą pojawienia się na boisku Tomasza Raka, który dyrygował naszą grą ofensywną zdobywając dla naszej drużyny niekwestionowaną przewagę w środku pola i to właśnie jego podanie na bramkę w 60 minucie zamienił Michał Kotowski. Na kilka minut przed końcem spotkania wynik ustalił Piotrek Sodomlak, który wykończył akcję po podaniu Bartka Gołdyna.

Skład: Kabała, Burek, Koziarski, Biłobran, Trytko, Bochniarz, Zieliński, Grygorowicz, Gołdyn, Kotowski, Sodomlak
Grali również: Rak, Śpiewak, Kołodyński, Tobiasz